Gece Evi Serisi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi Serisi RPG

Gece Evi Serisi RPG sitesi. Gece Evi hayranıysan, haydi durma. Tıkla!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Alacakaranlık Efsanesi : Tutulma

YazarMesaj
Aurelie Diana Cullen
Admin|Karanlık Kızlar Lideri|Ruh| III.Sınıf Çaylak|Şarkıcı&Dansçı
Admin|Karanlık Kızlar Lideri|Ruh| III.Sınıf Çaylak|Şarkıcı&Dansçı
Aurelie Diana Cullen

Kadın Mesaj Sayısı : 208
İş/Hobiler : Müzik ~ Dans
Lakap : Diana ~

Kişi sayfası
Güç Seviyesi:
Alacakaranlık Efsanesi : Tutulma Left_bar_bleue100/100Alacakaranlık Efsanesi : Tutulma Empty_bar_bleue  (100/100)

Alacakaranlık Efsanesi : Tutulma Empty
MesajKonu: Alacakaranlık Efsanesi : Tutulma   Alacakaranlık Efsanesi : Tutulma Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 12:19 am

Alacakaranlık Efsanesi : Tutulma Thetwilightsagaeclipse1

Yazarı : Stephenie Meyer
Orjinal adı : Eclipse
Sayfa sayısı : 541
İlk yayınlanma Tarihi : 2008

"Edward'ın hoş sesi arkamdaydı.Ben onun yavaşça veranda basamaklarından ortaya çıktığını görmek için döndüğümde onun saçları koşmaktan uçuşmuştu.O ilk kez beni kolları arasına aldı, kollarına hapsetti ve beni tekrar öptü.Bu öpüş beni korkuttu.Çok fazla gergindi, dudakları dudaklarıma değdiği zaman çok güçlüydü,o bizim birbirimizden ayrılmak için zamanın çok geç olduğundan korkmuş gibiydi.''

Seattle gizemli , öldürücü bir tel tarafından harap edildiğinden ve kötü niyetli bir vampir onu araştırmaya devam ettiği'nden dolayı Bella kendini tehlikeyle çevrili buldu.Hepsinin ortasında aşık olduğu Edward ve Jacob'un arkadaşlığı arasında seçim yapmakla yüzyüze kalmıştır ki bu karar vampir ve kurtadam arasındaki eskimeyen mücadeleyi tutuşturmak için olasıdır.Mezuniyeti hızla yaklaşırken Bella birden fazla karara sahiptir: HAYAT ya da ÖLÜM. Fakat hangisi ?

Film :

Tutulma veya Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma (Eclipse, The Twilight Saga: Eclipse ve Twilight 3 adlarıyla da bilinir) 30 Haziran 2010 tarihinde gösterime girmesi planlanan romantik-fantastik filmdir. Stephenie Meyer'in aynı adlı romanından uyarlanan film Alacakaranlık film serisinin Alacakaranlık ve Yeni Ay'ın ardından üçüncü bölümüdür. Summit Entertainment filmi Şubat 2009'da duyurdu. David Slade'in yöneteceği filmin başrollerinde yer alan Kristen Stewart, Robert Pattinson ve Taylor Lautner sırasıyla Bella Swan, Edward Cullen ve Jacob Black karakterlerini yeniden canlandıracaklar Diğer iki filmde de olduğu gibi Melissa Rosenberg bu filmde de senarist olarak yer alacak Önceki iki bölümde Victoria karakterini canlandıran Rachelle Lefevre takvim anlaşmazlığı sebebiyle bu filmde geri dönmeyecek onun yerine Bryce Dallas Howard Victoria'yı oynayacak

Alacakaranlık Efsanesi : Tutulma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alacakaranlık Efsanesi : Yeni Ay
» Alacakaranlık Efsanesi : Şafak Vakti
» Alacakaranlık