Gece Evi Serisi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi Serisi RPG

Gece Evi Serisi RPG sitesi. Gece Evi hayranıysan, haydi durma. Tıkla!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Justin Bieber : Zeki KızLardan HoşLanıyorum

YazarMesaj
Aurelie Diana Cullen
Admin|Karanlık Kızlar Lideri|Ruh| III.Sınıf Çaylak|Şarkıcı&Dansçı
Admin|Karanlık Kızlar Lideri|Ruh| III.Sınıf Çaylak|Şarkıcı&Dansçı
Aurelie Diana Cullen

Kadın Mesaj Sayısı : 208
İş/Hobiler : Müzik ~ Dans
Lakap : Diana ~

Kişi sayfası
Güç Seviyesi:
Justin Bieber : Zeki KızLardan HoşLanıyorum Left_bar_bleue100/100Justin Bieber : Zeki KızLardan HoşLanıyorum Empty_bar_bleue  (100/100)

Justin Bieber : Zeki KızLardan HoşLanıyorum Empty
MesajKonu: Justin Bieber : Zeki KızLardan HoşLanıyorum   Justin Bieber : Zeki KızLardan HoşLanıyorum Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 5:18 am

Genç kızların yeni ilahı Justin Bieber, güzel ve aynı zamanda zeki de olan bir kız arkadaş arıyor. 16 yaşındaki yıldız şu an yalnız ama çıkacağı kişide istedikleri konusunda çok net.

Justin Bieber : Zeki KızLardan HoşLanıyorum Steteensinging4061780

“Çıkacağım kişinin iyi bir kişiliği, espri anlayışı, güzel gözleri olmalı ve aynı zamanda zeki de olmalı. Konuşamadıktan sonra güzel bir kız arkadaşına gerek yok. Mesela yemek yerken güzel bir sohbet etmek çok hoşuma gider."

Kanadalı yıldız özellikle çok fazla makyajı kesinlikle itici buluyor.

“Kızlarda falza makyajı sevmiyorum. Bazı kızlar güzel olmalarına rağmen kendilerine güvensizliklerinden dolayı çok falza makyaj yapıyorlar. Halbuki makyajsız daha güzel olabilirler”

Bu arada Justin kızlara nasıl yaklaştığı konsunda bir takım ipuçları da verdi “İlk başta hoşlandığımı hissettirmem fakat sohbetin sonunda doğru onu arayabileceğim bir telefon numarası olup olmadığını sorarım. Genelde böyle davranıyorum”

Kaynak : MSN Magazin

Justin Bieber : Zeki KızLardan HoşLanıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası